Uwaga! Produkt ten dostępny jest tylko dla Partnerów Colorín Colorado! Sprawdź jak zostać Partnerem Colorín Colorado i korzystać z naszych wszystkich materiałow do nauki języka hiszpańskiego.
  • New

MATA EDUKACYJNA: ZWIERZĘTA I MIEJSCA, GDZIE ŻYJĄ

PLN190.00
VAT included

Mata edukacyjna dotyczącą zwierząt, które pojawiają w rozdziale 2 Colorín Colorado nivel 1.


Mata została opracowana z myślą, aby nauczyciel mógł z niej skorzystać w różnorodny sposób. Na macie pojawiają się różne zwierzęta dzikie i gospodarskie w otoczeniu w jakim żyją. Idealne narzędzie na dynamiczną powtórkę słówek. Można odnieść się również do miejsc, w których żyją zwierzęta, np. dżungla, wieś, pustynia, ocean itp. Można nawiązać do pogody. Matę polecamy aby zdynamizować lekcji, zrobić zaskakującą powtórkę czy zmotywować uczniów do tworzenia pytań i zdań. Na macie można tańczyć, można wykorzystywać naszych uczniów jako pionki i zachęcać ich po hiszpańsku do ciągłej zmiany pozycji.
Nadaje się również do zrobienia tzw. twistera.

Quantity
Produkt dostępny tylko dla Klientów ze statusem Partner. Sprawdź jak zostać Partnerem Colorín Colorado i korzystać z naszych wszystkich materiałow do nauki języka hiszpańskiego.

  • Bezpieczne zakupy - sprawdź naszą politykę bezpieczeństwa Bezpieczne zakupy - sprawdź naszą politykę bezpieczeństwa
  • Dostawa od 3 stycznie 2022r. Dostawa od 3 stycznie 2022r.
  • Zasady zwrotu i reklamacji - sprawdź warunki Zasady zwrotu i reklamacji - sprawdź warunki

Mata edukacyjna dotyczącą zwierząt, które pojawiają w rozdziale 2 Colorín Colorado nivel 1.


Mata została opracowana z myślą, aby nauczyciel mógł z niej skorzystać w różnorodny sposób. Na macie pojawiają się różne zwierzęta dzikie i gospodarskie w otoczeniu w jakim żyją. Idealne narzędzie na dynamiczną powtórkę słówek. Można odnieść się również do miejsc, w których żyją zwierzęta, np. dżungla, wieś, pustynia, ocean itp. Można nawiązać do pogody. Matę polecamy aby zdynamizować lekcji, zrobić zaskakującą powtórkę czy zmotywować uczniów do tworzenia pytań i zdań. Na macie można tańczyć, można wykorzystywać naszych uczniów jako pionki i zachęcać ich po hiszpańsku do ciągłej zmiany pozycji.
Nadaje się również do zrobienia tzw. twistera.


Mata wykonywana jest na zamówienie.
Czas oczekiwania 5 - 7 dni roboczych.

Wymiary: 140 cm x 140 cm
Materiał: frontline


Sprzedawca:
El Universo S.c. Centrum Języka Hiszpańskiego I Kultury Iberoamerykańskiej David Nieto-Rasiński, Dorota Nieto-Kuczyńska
53-110 Wrocław, Ul. Ślężna 187 Lok.3
NIP: PL 8942814095MATA02